Twój wymarzony ślub w Rudach

Organizacja ślubu i wesela to nie lada wyzwanie, a każda zakochana para, która marzy o przeżyciu tego niezwykłego czasu w sposób nietuzinkowy i w wielkim stylu, z naszym wsparciem może zorganizować uroczystość marzeń. Bajkowy ślub w Bazylice Opactwa w Rudach, a po nim wspaniałe przyjęcie weselne w sali książęcej Restauracji Cysterskiej to alternatywa dla Młodych Par, które marzą o przeżyciu swojego wyjątkowego dnia w niezwykłym klimacie. Oferujemy kompleksową organizację imprezy, w tym doskonale dopracowane menu, wspaniałą dekorację oraz wsparcie w organizacji atrakcji weselnych.
Nasz zespół jest otwarty na propozycje, dlatego każda uroczystość kreowana jest od początku do końca, z dbałością o najdrobniejsze detale. Przepiękne okoliczności przyrody parku krajobrazowego oraz zapierająca dech w piersiach architektura rudzkiego Opactwa sprawiają, że przeżycie tych wspaniałych i niecodziennych chwil nabierze wyjątkowego charakteru, a zarówno Młoda Para jak również jej szacowni goście, będą urzeczeni panującą tutaj atmosferą.
Państwo Młodzi oraz weselnicy poza wyjątkową oprawą uroczystości zaślubin w Bazylice, wytwornym weselem w naszej Restauracji Cysterskiej oraz pięknym otoczeniem, które tworzy niepowtarzalną atmosferę, mogą skorzystać również z oferty komfortowych noclegów w Domu Pielgrzyma. Cały kompleks zapewnia wyjątkową wygodę, najwyższej jakości usługi oraz spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Zachęcamy do kontaktu.

Voucher na sesję ślubną w murach Opactwa i wśród piękna przyrody parku krajobrazowego

Niezapomniany ślub i wesele wymaga właściwego upamiętnienia, dlatego w ramach oferowanego przez nas vouchera każda Młoda Para, może wykonać niezwykłą sesję zdjęciową, która wspaniale uwieczni ten niezwykły moment ich życia. Niesamowita sceneria parku krajobrazowego, majestatyczna i bardzo stylowa architektura Opactwa w Rudach oraz panująca tutaj atmosfera, pozwalają stworzyć zdjęcia z charakterem, które przez lata będą przywoływały najpiękniejsze wspomnienia.
Profesjonalna sesja ślubna w niezwykłym miejscu sprawia, że Państwo Młodzi zyskują souvenir na całe życie. Urokliwe zdjęcia w plenerze wśród pięknej zieleni, czy też te na tle wyjątkowych budowli bądź w efektownych wnętrzach Opactwa tworzą niezwykłą opowieść, która wzrusza, zachwyca, daje radość i szczęście. Jeżeli marzysz o wyjątkowej pamiątce ze ślubu, zamów voucher na sesję ślubną i zatrzymaj te piękne wspomnienia na zawsze.

Wyjątkowy wypoczynek dla seniorów w magicznych okolicach Opactwa w Rudach

Jesień życia to moment, w którym warto spełnić marzenia i nacieszyć się zasłużonym wypoczynkiem. Opactwo w Rudach zdaje się być wręcz doskonałą alternatywą dla seniorów, bowiem oferuje szereg atrakcji, zapewnia spokój i ciszę oraz niezwykłą atmosferę, która sprzyja aktywnemu wypoczynkowi na łonie natury. Okoliczny park krajobrazowy to miejsce wprost stworzone do relaksujących spacerów, nordic walkingu, wycieczek rowerowych oraz innych aktywności na świeżym powietrzu. Każdy entuzjasta komfortowego wypoczynku wśród zieleni, nie będzie zawiedziony.
Poza niezwykłą okolicą, Opactwo w Rudach oferuje również wspaniałe wyżywienie w Restauracji Cysterskiej, która obfituje w wyborne dania i przysmaki regionalne. Każdy, nawet najbardziej wymagający smakosz, znajdzie w dopracowanym menu coś wyjątkowego. Dom Pielgrzyma zaprasza seniorów do komfortowych pokoi, które gwarantują niezapomniany pobyt w klimatycznych wnętrzach. Pełen pakiet usług pozwala poczuć się tutaj doskonale, a miła obsługa oraz liczne udogodnienia pozwalają spędzić niezapomniany czas. Starsze osoby, które pragną poświęcić czas na medytację lub modlitwę, mogą skorzystać z kaplicy, w której regularnie odbywają się msze oraz nabożeństwa.
Cały kompleks tworzy niezwykły klimat, dlatego przybywając tutaj można porzucić się wyjątkowo. Niesamowita aura Opactwa oraz okolicznej przyrody pozwala na wyciszenie i odpoczynek na najwyższym poziomie. Zachęcamy do odwiedzin!

Wypoczynek w Rudach ? oferta dla biznesmenów i managerów

Praca w korporacji, codzienne zmaganie się z zadaniami na wymagających stanowiskach managerskich czy kierowniczych, a także ciągłe życie pod presją czasu sprawia, że stres oraz nadmiar obowiązków mogą przytłoczyć. Na szczęście Rudy i ich niezwykła okolica sprawiają, że każdy, może znaleźć tutaj ukojenie i wymarzony relaks. Wspaniała oferta Opactwa w Rudach łączy w sobie wysoki standard pokoi Domu Pielgrzyma, które urzekają niespotykanym klimatem, doskonałą kuchnię Restauracji Cysterskiej, gdzie rozsmakować można się w wyjątkowych daniach kuchni regionalnej i nie tylko, a także niezwykłe okoliczności przyrody, jakie oferuje park krajobrazowy.

Miejsce to jest wyjątkowe dla każdego, kto przeciążony codziennym stresem i obowiązkami marzy o wypoczynku, znalezieniu chwili na refleksję oraz wyciszenie. Aktywności na świeżym powietrzu jak spacery, rower, jogging i im podobne pozwalają odciąć się od problemów i w pełni zregenerować ciało i umysł.

Warsztaty kulinarne ze zwiedzaniem regionalnych śląskich winnic

Miłośników kuchni śląskiej oraz smakoszy wina, Opactwo w Rudach zaprasza na wyjątkową przygodę. Rewelacyjne warsztaty kulinarne z Remigiuszem Rączką ? wybitnym śląskim kucharzem, połączone z turystyką oraz degustacją regionalnych win z urokliwych małych winnic śląskich to nie lada gratka dla każdego, kto kocha kuchnię tego niezwykłego zakątka Polski.

Niezwykłe okolice Opactwa pozwalają spędzić czas wyjątkowo, łącząc aktywny wypoczynek z odkrywaniem tajników kuchni śląskiej od podszewki. Każdy, kto kocha dobrze zjeść, a także pragnie rozsmakować się w lokalnych trunkach będzie zachwycony niekonwencjonalnym podejściem oraz wspaniale zorganizowanymi warsztatami. Udział w tak niezwykłych wydarzeniach pozwala odkryć na nowo dziedzictwo regionu, a także przeżyć wspaniałą przygodę, która na długo pozostanie w pamięci. Odkrywanie magicznych zakątków i smaków to doskonały pomysł na wyjątkowo spędzony czas z bliskimi i nie tylko.

Rekolekcje, wypoczynek i refleksja ? oferta dla grup

Opactwo w Rudach to szczególne miejsce, w którym niezwykły klimat sprzyja refleksji i wypoczynkowi. Możliwość przeżycia tutaj niezapomnianych rekolekcji, jest zatem wspaniałym sposobem na spędzenie czasu dla grup katolickich, które pragną w wyjątkowym miejscu zbliżyć się do Boga i poczuć jego niezwykłą łaskę.
Urzekające okolice Opactwa to przede wszystkim zachwycający zielenią park krajobrazowy, który zachęca do aktywnego spędzania czasu, spacerów, modlitwy i refleksji. Mury Bazyliki i otaczających ją przyległości z kolei, urzekają niezwykłą architekturą, zacisznymi zakątkami doskonałymi do organizacji spotkań rekolekcyjnych, nabożeństw oraz mszy. W Domu Pielgrzyma można znaleźć komfortowe noclegi, a w Restauracji Cysterskiej zjeść wspólne posiłki, które urzekają lokalnymi nutami. Aura panująca w Opactwie sprawia, że każdy kto szuka ukojenia, znajdzie tutaj idealne warunki do przeżycia odnowy duchowej, modlitwy i spowiedzi.

Rekolekcje, wypoczynek i refleksja ? oferta dla duchownych

Duszpasterze z całej Polski i świata poszukujący wyjątkowego miejsca na zorganizowanie nietuzinkowych rekolekcji i spotkań dla grup parafialnych i nie tylko, znajdą w rudzkim Opactwie idealne ku temu warunki. Niezwykłe okolice, w tym zachwycający pięknem przyrody park krajobrazowy, majestatyczne mury Bazyliki oraz jej przyległości tworzą refleksyjny nastrój, który doskonale sprawdzi się podczas spotkań duchowych różnego rodzaju.
Bogate zaplecze, w tym Restauracja Cysterska oraz Dom Pielgrzyma, pozwalają stworzyć kompleksowe warunki dla organizacji wszelakich spotkań natury religijnej. Do dyspozycji gości i pielgrzymów są obszerne sale konferencyjne, komfortowe pokoje gościnne, kaplica, oraz wiele innych. Niezwykła atmosfera Opactwa w Rudach pozwala przeżyć czas w sposób wyjątkowy, a każdy uczestnik rekolekcji lub spotkań, poza odnową duchową i refleksją, może nacieszyć się również przyjemnością z obcowania z przyrodą.