cysterska min – Restauracja Cysterska

NASZA OFERTA

Co oferuje nasza restauracja?

WESELA

Restauracja Cysterska to wymarzone miejsce na organizację wesel. Nasz szef kuchni zapewnia ciekawy wybór menu, a piękna sala tworzy wyjątkową oprawę dla tak szczególnej uroczystości.

Restauracja Cysterska to wymarzone miejsce na organizację wesel. Nasz szef kuchni zapewnia ciekawy wybór menu, a piękna sala tworzy wyjątkową oprawę dla tak szczególnej uroczystości. O każdy, nawet najdrobniejszy detal związany z organizacją wesela troszczymy się z wyjątkową starannością, dlatego też Państwo Młodzi i ich goście mogą świętować w wyjątkowej atmosferze.

KOMUNIE

Pierwsza Komunia Święta to szczególna okazja do spotkania w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Oferujemy kompleksowe wsparcie w organizacji tej wyjątkowej uroczystości...

Pierwsza Komunia Święta to szczególna okazja do spotkania w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Oferujemy kompleksowe wsparcie w organizacji tej wyjątkowej uroczystości, w tym między innymi dbając o doskonałe menu dla najmłodszych. Serdecznie zachęcamy do kontaktu.

UROCZYSTOŚCI RODZINNE

Chrzciny, Rocznice, Urodziny, Konsolacje czy też inne uroczystości rodzinne o różnym charakterze zorganizowane w naszej restauracji, to niezwykłe przeżycie.

Chrzciny, Rocznice, Urodziny, Konsolacje czy też inne uroczystości rodzinne o różnym charakterze zorganizowane w naszej restauracji, to niezwykłe przeżycie. Zapewniamy kompleksowe wsparcie, dobór adekwatnego menu czy dekoracji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

SPOTKANIA BIZNESOWE

Restauracja Cysterska wraz z Domem Pielgrzyma dysponuje salami konferencyjnymi, w których możliwe jest zorganizowanie konferencji, wykładów lub szkoleń.

Restauracja Cysterska wraz z Domem Pielgrzyma dysponuje salami konferencyjnymi, w których możliwe jest zorganizowanie konferencji, wykładów lub szkoleń. W połączeniu z doskonałym zapleczem kulinarnym oraz niezwykłą okolicą, możliwe jest stworzenie wyjątkowych warunków do pracy i relaksu.

IMPREZY FIRMOWE

Spotkania integracyjne, bankiety czy imprezy biznesowe to wspaniała okazja do rozsmakowania się w wybitnej kuchni, skosztowania regionalnych trunków oraz wspaniałej zabawy.

Spotkania integracyjne, bankiety czy imprezy biznesowe to wspaniała okazja do rozsmakowania się w wybitnej kuchni, skosztowania regionalnych trunków oraz wspaniałej zabawy. Restauracja Cysterska to miejsce doskonałe do organizacji niezapomnianych imprez firmowych różnego rodzaju.